Kontaktné údaje

MARGOČ s.r.o.

962 31 Sielnica 377

IČO 36690686

IČ DPH SK 2022259503

 

 

Info-Hotline

 

 

 

 

 

 

 

 CZIN.eu

 

 WebShopy - Katalog internetovych obchodov

 

Navštívte KOI KAPRE A ZÁHRADNÉ JAZIERKA v ShopMania

 

Pozri.sk - Katalog

 

www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe

 

Diskusia o jazierkach a KOI kaproch.

Milí diskutujúci,

oznamujeme Vám, že tu máte k dispozícii priestor na vkladanie Vašich fotografií . Stačí, keď pošlete Vaše fotky na náš email : margocsro@gmail.com a my ich sem po veľkostnej úprave umiestnime.  Každá fotka bude označená číslicou, ku ktorej môžete v ďalšom príspevku napísať komentár.

 

 


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: admin Dátum: 29.01.2018
Správa: -kuriérom sa ryby v SR nedajú posielať, nakoľko sa jedná o živý tovar
-pri osobnom odbere ryby balíme do sáčkov s kyslíkom
-ak ste z ďaleka, vieme ryby nabaliť pre niekoho, kto by Vám ich prebral a doviezol,tj nemusíte prísť Vy osobne
 
Meno: Peter Dátum: 23.01.2018
Správa: Chcem sa opýtať či posielate ryby nejakou kurierskou službou? Na jednej stránke uvádzate že nie na druhej zas že ich balite do sáčkov a preprava na väčšie vzdialenosti...
 
Meno: Brano Dátum: 22.10.2017
Správa: Richard ja som mal podobny problem...mal som aj jesetery aj koi kapre.Ked som krmil jesetery tak aj kapre chodili zrat na dno a nechceli ist ku hladine....tak som sa jeseterov zbavil a kapre krasne zeru na hladine...
 
Meno: Richard Dátum: 06.10.2017
Správa: Ahojte,
potreboval by som poradit niake klesajuce kmivo pre koi, ryby su stale aktivne ale nechcu mi uz chodit ku hladine. Pozieraju mi krmivo pre jesetery..
Vdaka
 
Meno: Branislav Dátum: 15.09.2017
Správa: Ahojte
Potreboval by som poradiť, na jednom kaprovi som spozoroval pravdepodobne nejaké plesňové ochorenie. Vyzerá to akoby bol poliaty vanilkovým pudingom.
No a neviem čo stým, či ju mám odloviť a liečiť ju samostatne, alebo nechať v jazere a liečiť ju tam aj ako prevencia pre ostatné ryby.
A hlavne čím?
 
Meno: Martin Dátum: 06.09.2017
Správa: Zdravim, nenájde sa dobrá duša čo by darovala zopár menších KOI kaprikov? Niekde okolo MT.
 
Meno: Peter Dátum: 04.09.2017
Správa: Ryby sú ok, žerú a plávajú. Korytnačky su oddelené, majú k dispozícii len dva metre z celkovej dĺžky asi 13metrov no vodu majú čističku. Určite taká korytnačka vodu zaští a je ich tam 5, ale ten filter to vcelku stíha čistiť. Samozrejme vodu som meral, všetko bolo v norme až na celkovú alkalitu ktorú mám vysokú. Čosi som o Tom čítal ale stále mi nieje jasné čo ta alkalita znamená a či je to príčina zapáchajúcej vody.
 
Meno: Brano Dátum: 04.09.2017
Správa: Ked voda zapacha tak nieco nie je v poriadku....skus zmerat napr. ph vody,dusicnany ,KH....o zlozeni a kvalite vody sa tu toho popisalo strasne vela,skus popozerat starsie diskusiu...a ryby su v pohode? Zeru,rastu,spravaju sa ok? Rastliny rastu,kvitnu? Voda moze byt cistucka ale ked zapacha dakde je chyba....a tie korytnacky nespinia vodu?
 
Meno: Peter Dátum: 03.09.2017
Správa: Ešte dodám že ten hnedý sajrajt na dne sa začína strácať nakoľko som nasypal štartovacie baktérie a nezabudol vypnúť uv lapmu aby sa pekne usadili. Použil som na vlaknitu riasu prípravok od vodnara na riasy kontakt následne na riasy systém. Len som skôr chcel vedieť či je niečo čo eliminuje zápach vody, teda nejaký prípravok?
 
Meno: Peter Dátum: 03.09.2017
Správa: Áno jazierko je cca 12m3. Nie som si istý či výkon uv lampy odstráni zápach vody? Filter bol kupovaný ako set na menšie jazierko ktoré malo 2tisic litrov no aj toto malé jazierko zapachalo. A na tých 2 tisíc litrov ťa uv bola isto dostatočná.
Jazierko som prekopal na 12 kubikove, ma to jednu hladinu no je predelene priečkou na dve časti. Sú tam dve čerpadlá a dva filtre, jeden originál a druhý je robený sud. Uv je len jedna 9w. Áno je to slabé ale aj napriek tomu má krásne čistú priezračnu vodu no zapácha. Ja si ale myslím že ono sa to vyrieši asi až na rok keď sa voda dostane do b.rovnovahy. Aj rastliny už budú zakorenené a rozrastene, teras je to všetko take strohe.
 
 
1-10 / 1099